statystyki szczegółowe

Aktualności

VII kolejka MKS Zaborze I - wyniki

• autor: Szubi80, 2017-05-27 10:07

Za nami VII kolejka rozgrywek I ligi okręgowej E2 Orlik (RW) "grupa 2" - Nasza drużyna niestety odniosła kolejną porażkę, tym razem przegraliśmy na własnym boisku z drużyną SKS Gwarek Zabrze 2:7.

Pierwsza połowa w Naszym wykonaniu była bardzo dobra, wyszliśmy na prowadzenie 1:0, na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1. Niestety druga połowa kompletnie nam nie wyszła, straciliśmy 6 bramek, strzeliliśmy tylko jedna i finalnie mecz zakończył się porażką 2:7. Szkoda zwłaszcza drugiej połowy, w której przy stanie 1:1 mieliśmy trzy sytuacje do wyjścia na prowadzenie, niestety nie zostały wykorzystane i to się zemściło.

Szansa na rehabilitację i poprawę nastrojów już w dniu dzisiejszym - mecz podczas obchodów 85-lecia istnienia Jedności 32 Przyszowice - jeszcze raz bardzo gorąco zapraszamy wszystkich niezdecydowanych na ten mecz - na pewno będzie super zabawa w sportowej atmosferze!