statystyki szczegółowe

Aktualności

V kolejka - MKS I Zaborze - wyniki

• autor: Szubi80, 2017-05-12 21:48

Za nami V kolejka rozgrywek I ligi okręgowej E2 Orlik (RW) "grupa 2" - tym razem Nasza drużyna zakończyła mecz minimalną porażka 4:3, do przerwy przegrywając 4:2 z drużyną Górnik II Zabrze.

Szkoda, bo mecz dobrze się dla nas zaczął - po bramce Adasia Dziuby wyszliśmy na prowadzenie, niestety w pierwszej połowie nie pokazaliśmy już zbyt wiele i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4:2.

I gdy wydawało się, że to nie jest Nasz dzień, na drugą połowę wyszła zupełnie inna drużyna - walcząca, z pazurem i ta połowa zakończyła się Naszym zwycięstwem 0:1, niestety cały mecz zakończy się porażka 4:3 - szkoda bo remis był na wyciągnięcie ręki - wystarczyłoby tylko trochę więcej zimnej krwi.

Brawa dla zawodników za drugą połowę, o pierwszej lepiej, aby szybko zapomnieli.

Za tydzień kolejny mecz, tym razem na wyjeździe z Piastem II Gliwice (pt, 19 maj godz: 18:00) - czas aby Nasi zawodnicy sumiennie przepracowali cały tydzień na treningach - wówczas o grę i wyniki piątkowego meczu możemy być spokojni.