II kolejka - MKS I Zaborze

• autor: Szubi80, 2017-04-22 10:57

Za nami drugi mecz Naszej drużyny w rozgrywkach I ligi okręgowej E2 Orlik (RW) "grupa 2" - niestety również zakończony porażka, tym razem na boisku Gwarka Zabrze ulegliśmy drużynie gospodarzy 6:0.

Niestety runda wiosenna wygląda dużo gorzej w naszym wykonaniu niż mecze jesienne, w których potrafiliśmy grać z drużyną z Gwarka jak równy z równym odnoszą zwycięstwo na ich boisku i przegrywając u nas.

Czy drużyna jest w stanie podnieść się jeszcze w tych rozgrywkach? Najlepsza szansa na rehabilitację już w najbliższy piątek (28.04, godz 17:00) - mecz na naszym boisku z AP Team Gliwice. Trenerzy oraz zawodnicy mają tydzień na przygotowanie się do tego meczu i powrót na właściwe tory - walka i zaangażowanie to podstawa - reszta przyjdzie sama. Pamiętajmy tylko, że bez odpowiedniej postawy na treningach nie ma szans na dobry wynik w kolejnym meczu.