MKS ZABORZE ZABRZE 2007 - strona nieoficjalna

Ładowanie...

WYBORY 2017 do Rady Dzielnicy Zaborze Północ

• autor: Szubi80, 2017-03-15 19:51

Poniżej treść komunikatu dot. wyborów do Rady Dzielnicy Zaborze Północ, zachęcamy do zapoznania się:

WYBORY 2017

do Rady Dzielnicy Zaborze Północ

Dlaczego MY

Jesteśmy ludźmi utożsamiającymi się z nasza dzielnicą, którzy chcą jak zresztą każdy mieszkaniec aby w naszej dzielnicy było piękniej, czyściej, bezpieczniej.

• Zmiana organizacji ruchu na Dzielnicy, zwiększenie ilości miejsc parkingowych.
  • Budowa domu kultury, hali sportowej, kortu tenisowego oraz boiska wielofunkcyjnego.
  • Współpraca z  szkołami, przedszkolami, parafiami, klubami sportowymi Dzielnicy przy organizacji imprez kulturalno - sportowych. (m.in. wspieranie organizacji Parafiady 2017, Dnia Dziecka, Olimpiady Integracyjnej, meczu Północ – Południe itp.).
  • Propagowanie zdrowego trybu życia. i integracja mieszkańców Dzielnicy poprzez propagowanie uprawiania sportu oraz poprzez organizację imprez kulturalno- sportowych pod hasłem  Muzyka i Sport Łączy Pokolenia.
  • Uświadamianie i   podjecie  działań  przeciw   rosnącemu  alkoholizmowi

i narkomani wśród dzieci i młodzieży.

• Zwiększenie ilości koszy  na śmieci na osiedlu..

Zachęcanie do masowego uprawiania sportu  dzieci i młodzieży oraz dorosłych to jeden z naszych priorytetów. Czym   więcej ruchu, radości i muzyki tym mniej zmartwień i lekarstw w twoim życiu.

Nasi kandydaci do Rady Dzielnicy:

1. Antoni Strzoda                2. Dariusz Piskor                 3. Piotr Surma

4. Dariusz Maza                  5. Bernard Goertz                6. Przemysław Pakuła

7. Krzysztof Kędra               8. Dariusz Mogielnicki       9. Waldemar Podyma

10. Piotr Maślanka             11. Krzysztof Duda              12. Edward Binienda

13. Zalewski Roman           14. Królikowski Kazimierz 15. Lewiński  Wojciech

Jeżeli nie jest Ci obojętny rozwój naszej dzielnicy weź sprawy w swoje ręce.

Dokonaj właściwego wyboru.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.