MKS Zaborze Cup 2016 - ustalenia ze spotkanie z rodzicami

• autor: Szubi80, 2016-11-24 13:44

Podsumowanie zebrania dot. MKS Zaborze CUP 2016

1) Turniej odbędzie się w niedziele 11 grudnia 2016 na Hali Pogoń 9:00 - 16:00. My jako organizatorzy na terenie hali będziemy na pewno minimum godzinę wcześniej.

2) Zawodnicy zostaną podzieleni nie dwie równorzędne drużyny.

3) Jak co roku prosimy rodziców o wsparcie przy organizacji, na wczorajszym spotkaniu wstępie ustaliliśmy kto będzie za co odpowiedzialny - poniżej szczegóły, przy okazji kolejnych treningów można jeszcze się zgłaszać do pomocy:

3) Koszulki MKS ZABORZE dla rodziców - w tym roku też będziemy chcieli zamówić koszulki z nadrukiem MKS Zaborze dla rodziców w kolorze czarnym. Osoby zainteresowane proszone są o podanie wymiarów (długość od pachy do pachy i od pachy w dół) do mamy Sebastiana Jankowskiego lub do Grzegorz Szubert. Koszt ok 50 pln, zamówienia  zbierana do końca listopada.

Dodatkowe pomysły proszę zgłaszać do Trenera lub Kierownika Drużyny.