statystyki szczegółowe

Aktualności

IX kolejka - MKS ZABORZE II - podsumowanie

• autor: Szubi80, 2016-10-21 20:57

No i stało się. MKS II zdobył 3 punkty na trudnym terenie w Gliwicach. Piast musiał uznać naszą wyższość, przez cały mecz kontrolowaliśmy jego przebieg. Na prowadzenie wyszliśmy po dobrze rozegranym rzucie rożnym, a strzelcem bramki M. Bartosik, kolejne dwie bramki dołożył A. Dziuba i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 1:3. Druga połowa to kolejne trafienia naszych zawodników, finalnie mecz kończy się naszym zwycięstwem 5:9.

Brawo Zawodnicy, brawo Drużyna, brawo Trener! Trudy wcześniejszych meczy nie poszły na marne, a zebrane doświadczenie na pewno będzie procentować w kolejnym meczu.

Dziękujemy zawodnikom za walkę, rodzicom za przyjazd i miejmy nadzieje, że MKS wszedł tym  spotkaniem na ścieżkę zwycięstw i zacznie gromadzić kolejne punkty, a wygrywając w ostatnim spotkaniu na naszym boisku uda nam się opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Cel jest prosty - trzeba zdobyć kolejne 3 punkt już w najbliższą środę i wskoczyć na 4 miejsce w tabeli.

Bramki padały:

Wyniki oraz tabela po IX kolejce wyglądają następująco:

Zachęcam do śledzenia Naszych wyników na stronie Łączy nas piłka - link poniżej: