statystyki szczegółowe

Aktualności

IX kolejka - MKS ZABORZE I - podsumowanie

• autor: Szubi80, 2016-10-21 20:42

No i stało się. Niestety ostatni mecz - w którym nasza drużyna miała udowodnić swoją wartość i pokazać, że pierwsze miejsce nie jest dziełem przypadku - nam nie wyszedł. Gwarek okazał się drużyną lepszą, na przerwę schodziliśmy z bagażem dwóch bramek, nie strzelając żadnej. Później Kuba Chmiel strzelił bramkę kontaktową i gdy już wydawało się że remis jest kwestią czasu Gwarek strzelił kolejne dwie bramki i było 1:4. W tym momencie Nasza drużyna pokazała charakter i doprowadziła do wyniku 3:4 po bramkach Adasia i Kuby. Mecz powoli się kończył, MKS zwietrzył swoją szansę na remis, Kacper Suchodolski miał piłkę na remis, niestety nie udało się, kontra i 3:5 - gol w ostatniej minucie meczu. Szkoda bo mimo słabej gry można było zakończyć rozgrywki bez porażki remisując ostatnie spotkanie.

Z drugiej strony to dobrze, zawodnicy mają o czym myśleć, ten mecz pokazał że jest jeszcze sporo do poprawy a w aspekcie mentalnym mamy ogromne pokłady do odpowiedniego wykorzystania. Trener ma nad czym pracować, nie tylko technika ale i "głowa" zawodników musi systematycznie pracować!

Na podsumowanie całych rozgrywek obydwu drużyn MKS przyjdzie jeszcze czas. Na razie cieszmy się tym jak wygląda tabela i z niecierpliwością czekamy na rozgrywki na wiosnę, a za chwilę przechodzimy na halę i rozpoczynamy przygotowania do MKS Zaborze CUP 2016.

Bramki w meczu zdobywali:

Zachęcam do śledzenia Naszych wyników na stronie Łączy nas piłka - link poniżej: