statystyki szczegółowe

Aktualności

VII kolejka - MKS ZABORZE I - podsumowanie

• autor: Szubi80, 2016-10-05 19:18

VII kolejka spotkań za nami - MKS nie zwalnia tempa - kolejne szóste z rzędu zwycięstwo umacnia nas na prowadzeniu w tabeli z dorobkiem 18 punktów.

Początek spotkania nie był jednak, aż taki różowy i nie zapowiadał końcowego sukcesu. Trener widząc słabą postawę naszych zawodników w pierwszej połowie cierpliwie czekał na przerwę, aby potrząsnąć drużyna. Zimny prysznic w postaci 4 bramek strzelonych przez przeciwników i kilka ostrych słów trenera w zupełności wystarczyły, aby na drugą połowę wyszła odmieniona drużyna. MKS zaczął grać to do czego nas wszystkich przyzwyczaił i kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Druga połowa - 7:0 dla MKS - nie można było od razu tak zagrać?

Zawodnikom dziękujemy za walkę, w szczególności za drugą połowę, rodzicom za przyjście i doping bo aura nas dziś nie rozpieszczała i do zobaczenia na treningach. Kolejny mecz za tydzień z Promotorem Zabrze.

Wyniki oraz tabela po VI kolejce wyglądają następująco:

Zachęcam do śledzenia Naszych wyników na stronie Łączy nas piłka - link poniżej: