VI kolejka - MKS ZABORZE I - podsumowanie

• autor: Szubi80, 2016-10-01 20:13

Za nami szósta kolejka i kolejne zwycięstwo, tym razem na boisku przeciwnika wygraliśmy z GSF Gliwice 1:11. Mecz od początku dobrze się dla nas układał, do przerwy prowadziliśmy 0:6 i cały czas kontrolowaliśmy spotkanie, szkoda że nie udało nam się zachować czystego konta - plan na pozostałe 3 mecze - choć w jednym z nich zachować czyste konto - zadanie ambitne, ale może uda nam się je zrealizować. Jeśli nie my to kto? :)

Bramki zdobywali dziś: Kuba (4 bramki), Aaron (2 bramki + 3 asysty), Adaś (2 bramki + 2 asysty) oraz nasz nowy nabytek - Martin (2 bramki), który bardzo szybko i bardzo dobrze wkomponował się w Nasz zespół.

Brawo Zawodnicy, brawo Drużyna, obyśmy już do końca rozgrywek nie schodzili ze zwycięskiej ścieżki.

Kolejne spotkanie już w najbliższą środę - z Górnikiem - drużyną z która zagraliśmy najsłabszy mecz i wygraliśmy oby tym razem był i dobry mecz i dobry wynik.

Wyniki oraz tabela po VI kolejce wyglądają następująco:

Zachęcam do śledzenia Naszych wyników na stronie Łączy nas piłka - link poniżej:

E2 - Łączy nas piłka