statystyki szczegółowe

Aktualności

Gwarek Ornontowice - MKS Zaborze 2:4

• autor: Szubi80, 2016-09-02 21:39

Dzisiejszy sparing w Ornontowicach na duży plus, tracimy tylko 2 bramki strzelamy 4 i po trzech 20 minutowych tercjach wygrywamy 2:4. Mecz mógł się podobać, wiele dobrych, składnych akcji budowanych od tyłu, sporo akcji w których piłka chodziła jak po sznurku, do tego skuteczna gra w ataku i bardzo dobra organizacja gry w obronie - oby dzisiejsza gra przełożyła się na mecze ligowe. Ostatni sprawdzian przed startem ligi wyglądał naprawdę imponująco.

Mecz przebiegał w miłej atmosferze, zaciętej walce, ale fair play. Dziękujemy zawodnikom obu drużyn za bardzo dobre widowisko. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Adaś 2, Kuba Chmiel oraz Maciek. Przy trafieniu Kuby asystował Adaś.

Na zakończenie trenerzy zarządzili konkurs rzutów karnych i tu poszło nam już trochę gorzej - na 13 rzutów karnych nie trafiliśmy 5, niektórzy chybili 2 razy :) i przegraliśmy w karnych 11:8.

Dziękujemy zawodnikom za walkę i bardzo ładną grę.