Sparing Slavia Ruda Śląska

• autor: Szubi80, 2016-07-01 11:56

Ostatni sparing w tym sezonie za nami - zakończył się naszym zwycięstwem 6:5 w meczu, konkurs rzutów karnych - na remis.

W meczy tym zagrało 12 naszych zawodników, w przeciwnej drużynie występowali zawodnicy z rocznika 2006 i 2005, więc wynik należy uznać za bardzo dobry. Mecz rozpoczął się od bramki dla drużyny przeciwnej, później po bramce Adasia i golu samobójczym wychodzimy na prowadzenie 2:1, potem 3 gole strzelają nam rywale i jest 2:4. Kolejne trafienia autorstwa Kuby Chmiela (3 gole) plus bramka Aarona z karnego i jedna stracona bramka po naszej stronie powodują, że mecz kończy się naszym zwycięstwem 6:5. Brawo dla zawodników za walkę i odwrócenie losów meczu.

Konkurs rzutów karnych lepiej zaczyna nasza drużyna, rywale na samym początku mylą się dwa razy, finalnie w obu drużynach 4 karne zostały zmarnowane i konkurs rzutów karnych jest na remis.

Zawodnikom dziękujemy za grę, walkę do końca i zapraszamy na kolejne treningi w sierpniu!