statystyki szczegółowe

Aktualności

Liga Podokręgu Zabrze Wiosna 2016 - V kolejka - podsumowanie

• autor: Szubi80, 2016-05-22 21:11

Piąty turniej za nami, tydzień temu najlepszy turniej wczoraj niestety najgorszy - porażka, remis oraz wygrana.

Niestety bardzo źle weszliśmy w ten turniej, zawodnicy od początku byli bardzo rozkojarzeni, nie było walki i zamiast rewanżu za porażkę z drugiej kolejki z 2:3 z AP Team Gliwice musieliśmy przełknąć kolejną porażkę, tym razem 2:5 (1:2 do przerwy).
W drugim meczu do przerwy prowadzimy 4:2, zdobywamy gola na 5:2 by finalnie zakończyć mecz wynikiem 5:5.
Na szczęście ostatni mecz to popis bardzo skutecznej gry w Naszym wykonaniu, Adasiowi włączył się Lewandowski - 5 bramek, przy których asystował Aaron (3 razy), jedną bramkę dorzucił Kuba, a asystę Ania i mecz kończy się wynikiem 6:2. Szkoda, że od początku nie graliśmy tak dobrze i konsekwentnie - mimo zmęczenia i dającego się we znaki upału zagraliśmy najlepszy mecz w tym dniu.
Dziękujemy rodzicom za przyjazd, zawodnikom za walkę i za tydzień widzimy się na MKSie, organizatorem MKS Zaborze II, zagramy mecz z nimi i z drużyną LKS Jedność Przyszowice.

Dziś bramki zdobywali Adaś (6), Kuba (5) i Aaron (1), a asystowali Aaron (3), Adaś (2), Ania(1), Kuba (1), Kacper (1).