V turniej Ligi Podokręgu Zabrze - wyniki

• autor: Szubi80, 2015-10-11 18:01

Kolejny turniej w ramach Ligi Podokręgu Zabrze za nami.

Zgodnie z tradycją - przyjazd na miejsce nie obył się bez problemów - tym razem korek przy giełdzie w Gliwicach - na szczęście za tydzień gramy w Zabrzu na obiekcie Walki przy ulicy Jaskółczej i tu już nie powinno być problemu z dojazdem :) - każdy jedzie samemu - spotykamy się na miejscu.

Październikowe przymrozki dawały się rodzicom we znaki, ale Nasi zawodnicy nie zwracali uwagi na pogodę tylko po trzech meczach walki odnieśli trzy pewne zwycięstwa, każdy mecz mieli pod kontrolą od początku do końca. Brawo dla zawodników za piękną walkę.

Pierwszy mecz to spotkanie z Silesia Gliwice i wygrana 3:1, bramki zdobyli Adaś*2 oraz Ania. Przy pierwszym trafieniu Adasia asystowała Ania, przy drugiej bramce asystował Wojtek.

Drugi mecz to spotkanie z GSF Gliwice i wygrana 2:1, bramki Adasia i Wojtka, przy trafieniu Wojtka pięknie dogrywał Adaś.

Trzeci mecz to wygrana 3:1, bramki zdobywał Adaś*2 oraz gol samobójczy, przy drugiej bramce Adasia asystował Wojtek.

Na uwagę zasługuje bardzo dobra współpraca Adasia i Wojtka - współautorów 3 trafień - były to bardzo ładne zespołowe akcje, zresztą cały turniej obfitował w wiele dobrych i składnych zagrań. Brawo drużyna - oby tak dalej.

Dziękujemy rodzicom za przyjazd i już nie możemy się doczekać soboty i kolejnego turnieju, w którym biorą udział same drużyny z Zabrza.