III turniej Ligi Podokręgu Zabrze - wyniki

• autor: Szubi80, 2015-09-27 19:16

Trzeci turniej w ramach rozgrywek Ligi Podokręgu Zabrze za nami.

Trzeci turniej, trzy mecze, trzy razy goniliśmy wynik i trzy razy przegraliśmy.

Pierwszy mecz z najlepszą drużyną turnieju Gwarkiem rozpoczęliśmy od straty bramki już w pierwszej minucie, następnie nasza drużyna poprawnie zareagowała i po trafieniach Aarona (2min) i Adasia (4min) wyszliśmy na prowadzenie, niestety ostatnie słowo należało do Gwarka Zabrze, który w odstępie minuty w drugiej połowie strzelił nam dwa gole.

Drugi mecz z Górnikiem - do przerwy przegrywamy dwa do zera, po przerwie udało nam się strzelić tylko jedną bramkę i zmniejszyć wymiary porażki.

Trzeci mecz z Concordią - przegrywamy 0:2, wychodzimy na prowadzenia 3:2 by ostatecznie przegrać 4:6.

Strzelcy: Adaś (4), Aaron (2), Ania (1). W pierwszym meczu bramki padały po akcjach Adasia z Aaronem, w trzecim meczu Adaś asystował przy bramce Aarona, a Ania przy trafieniu Adasia.

Dzisiejszy turniej pokazał że przed drużyną jeszcze wiele pracy - zawodnicy muszą pamiętać o walce o każdą piłkę, pełnym zaangażowaniu, o tym że bramki strzela i traci drużyna, a nie poszczególni zawodnicy. No i najważniejsze że jesteśmy DRUŻYNĄ i tylko grając razem możemy osiągać dobre wyniki.

Dziękujemy rodzicom za przyjazd, za tydzień zapraszamy na nasz obiekt w sobotę na godzinę 12:00 (3.10)