Aktualności

VI kolejka Ligi Malucha - wyniki

• autor: Szubi80, 2015-06-14 20:49
Za nami VI kolejka Ligi Malucha - mecze rozgrywane na naszych boiskach.

Dwa pierwsze spotkania to bardzo wyrównane mecze - niestety zakończone minimalnymi porażkami - po 0:1. Trzecie spotkanie to wygrana z MUKP Dąbrowa 1:0 po ładnej akcji w której na listę strzelców wpisał się Adaś, a asystował mu Kacper. Po tych trzech spotkaniach mieliśmy mecz przerwy i niestety zawodnicy wrócili na boisko rozkojarzeni i przegraliśmy znacząco z Młodą GieKSą. Kolejny mecz to nasze zwycięstwo 2:0 po dwóch trafieniach Aarona. No i na koniec niestety porażka z UKS Jedność 1:3. Bramkę dla nas zdobył Adaś. Podsumowując - dwa zwycięstwa, dwa bardzo wyrównane mecze, w których do ostatnich sekund wynik mógł ulec zmianie oraz dwie porażki - jedna z którą wszyscy się liczyli - z Młoda GieKSą i przegrana z Jednością - tu chyba już zawodnikom brakło sił - szkoda bo był to turniej rozgrywany u nas i można go było zakończyć w lepszych nastrojach.

Zawodnikom dziękujemy za walkę - pamiętajcie że trener udziela Wam ważnych rad i tylko stosując je w kolejnych meczach można osiągać lepsze wyniki.

Dziękujemy rodzicom za przyjście, założenie koszulek MKSowych. Szczególne podziękowania dla ekipy przygotowującej boiska i noszącej bramki: Zbychu, Andrzej, Krzysiek i moja osoba dały radę. Dorota dzięki za transparent. Ania, Aleks i Aleksandra - dzięki za pomoc.

No i oczywiście podziękowania dla Trenera za przygotowanie boisk, grę zawodników i profesjonalnych sędziów piłkarskich :)

Jeszcze jedno zaległe podziękowanie za turniej w Dąbrowie Górniczej dla Zbycha - bez Ciebie zawody zostałyby przerwane. :)

Statystyki zawodników zostały już zaktualizowane, pod poniższym linkiem pozostałe wyniki: