IV kolejka Ligi Malucha - wyniki

• autor: Szubi80, 2015-06-07 20:00

Kolejna kolejka Ligi Malucha za nami, tym razem wracamy z niej w dużo lepszych nastrojach.

Pokonaliśmy Gwiazdę Ruda Śląska (pierwszy raz!), po pasjonującym meczu zremisowaliśmy z liderem Ligi Malucha - FA Będzin (a prowadziliśmy już 3:0 ale chwila dekoncentracji...), kolejny mecz i drugie zwycięstwo 3:1. Później niestety dwa słabsze spotkanie z drużynami z Katowic. Na koniec wygrana 5:2 z UKSem. Na listę strzelców wpisali się dziś: Adaś, Aaron i Ania - standardowo, oraz dodatkowo Dawid, Arek i Kuba :) . Mimo wielkiego upału zawodnicy pokazali charakter i wolę walki, a na koniec mogli odtańczyć taniec radości - zasłużyli na niego. Dziś walczyli nie tylko z przeciwnikiem, ale i pogodą. Świętna postawa - oby tak dalej!!

Zawodnikom dziękujemy za walkę, a rodzicom dziękujemy za przyjazd.

Statystyki zawodników zostały już zaktualizowane, pod poniższym linkiem pozostałe wyniki:

Terminarz rozgrywek

Tabela już niedługo powinna zostać przeliczona przez serwis futbolowo.