statystyki szczegółowe

Aktualności

Turniej Gwiazda Ruda Śląska 04.01.2015

• autor: Szubi80, 2014-12-27 16:07

Kolejny turniej przed nami - 4 stycznia w godz. 8:15 do 15:30 - Hala MOSiR Ruda Śląska Halemba.

Trener prosi o pozostanie rodziców po piątkowym treningu.

Po zajęciach trener poda również kadrę na turniej.

Poniżej szczegóły turnieju - informacje od Organizatora

Termin turnieju:  4 stycznia  (niedziela) od godz. 8.15 do 15.30

Miejsce turnieju: Hala MOSiR – Ruda Śląska Halemba, ul. Kłodnicka 95

Uczestnictwo:  w turnieju mogą brać udział chłopcy i dziewczynki urodzeni w 2007  oraz zawodnicy  młodsi. Prosimy bardzo o bezwzględne przestrzeganie kategorii wiekowej. Organizator na wniosek drużyny przeciwnej, może dokonać weryfikacji wiekowej na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem uczestnika turnieju, dokument taki jest obowiązkowy dla każdego zawodnika.

System gier: w turnieju bierze udział 10 drużyn, W I fazie turnieju zespoły grają w dwóch PIĘCIOZESPOŁOWYCH zespołowych grupach systemem „każdy z każdym”. O miejscu w grupie decyduje w pierwszej kolejności większa ilość zdobytych punktów, bezpośredni mecz między zainteresowanymi zespołami, lepszy stosunek bramkowy, większa ilość zdobytych bramek, rzuty karne, aż do skutku. W II fazie turnieju zespoły rywalizują  miejsca tj. zespoły które zajęły miejsca I i II w grupach walczą w półfinałach (na krzyż) – zespoły które zajęły trzecie i czwarte, piąte  miejsca w grupach grają o miejsca 5-10 w turnieju itd.

Składy 6-osobowe (bramkarz plus pięciu zawodników w polu), drużyna liczyć może max 12 zawodników. Czas gry 13 minut bez zmiany stron, bez  przerwy (I faza turnieju).  Zmiany systemem „hokejowym”. Dopuszcza się stosowanie kar 1 i 2 minutowych przez sędziów dla zawodników naruszających przepisy gry. W pozostałych przypadkach obowiązują przepisy gry w piłkę nożną. We wszystkich sprawach spornych prawo interpretacji zastrzega sobie organizator. W przypadku remisów w meczach II fazy zespoły wykonują serię rzutów karnych (po trzy).

Nagrody: puchary za miejsca 1-4, medale dla wszystkich uczestników,  dyplomy dla wszystkich zespołów oraz nagrody rzeczowe dla:  Króla Strzelców, Najlepszego Zawodnika, Najlepszego Bramkarza,

Wpisowe – 250,00 zł

Napoje i posiłki: zapewnia organizator turnieju – obiad wydawany będzie między 11.30 – 12.30