MKS ZABORZE ZABRZE 2007 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

MKS Zaborze CUP 2016
Ładowanie...

Tabela ligowa

Orliki » Inne rozgrywki
1. MKS ZABORZE 21 bz
2. SKS GWAREK ZABRZE 12 bz
3. GÓRNIK ZABRZE SSA 9 bz
4. SWSM PROMOTOR ZABRZE 4 bz
5. GSF GLIWICE 1 bz

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS ZABORZE 3:5 SKS GWAREK ZABRZE

Logowanie

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 22, wczoraj: 117
ogółem: 156 584

statystyki szczegółowe

Aktualności

Smycze MKS - 7 pln

  • autor: Szubi80, 2017-03-24 18:17

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to można nabyć smycz MKS - koszt 7 pln.


26.03.2017 - turniej Pogoń CUP 2017 - jeszcze raz :)

  • autor: Szubi80, 2017-03-24 18:06

Niedziele 26.03 turniej na świeżym powietrzu w godz: 15:00 - 19:00

TERMIN: 26 marzec 2017 (niedziela)

MIEJSCE: boisko sztuczne MKS Pogoń Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12, Ruda Śląska 41-709

ZASADY:

1. Turniej przeprowadzony będzie równocześnie na 2 boiskach (2 grupy po 4 zespoły)
2. Mecze odbywać się będą 1x 18 minut, bez zmian stron i przerw
3. Gramy 6 zawodników w polu i bramkarz
4. W grupach A i B gramy systemem ''każdy z każdym”, w drugiej fazie turnieju gramy ''na krzyż''
5. Obuwie na turniej typu „lanki” lub „turfy”,

Grupa A:
LKS Orzeł Mokre, KKS Katowice, MKS Zaborze, MKS Pogoń Ruda Śląska

Grupa B:
AKS Mikołów, SRS Gwiazda Ruda Śląska, GSF Gliwice, APN Dzierżoniów

WPISOWE: 300 pln

KADRA (proszę o potwierdzenie SMSem obecności na turnieju oraz informację, jeżeli ktoś ma problem z dojazdem):

Bańbuła Maciej
Chmiel Jakub
Dziuba Adam
Jankowski Sebastian
Krakowiak Anna
Nowik - Nowicki Aaron
Podobiński Krzysztof
Suchodolski Kacper
Szubert Jakub
Witała Martin
Wydrzyński Miłosz

ZABIERAMY: stroje biało-zielone, ochraniacze, legitymacje!.

ZBIÓRKA: na miejscu o godz: 14:40, koniec ok. 19:00.


Rozgrywki Ligowe - wiosna 2017

  • autor: Szubi80, 2017-03-24 09:33

 

Piłkarska Wiosna już tuż, tuż, wprawdzie nie znamy jeszcze szczegółowego terminarz, ale znamy już podział na grupy i wygląda on następująco:

ORLIK E2 I LIGA GRUPA 2

MKS Zaborze, SKS Gwarek Zabrze, Górnik II Zabrze SSA, GKS Piast II Gliwice, AP Team II Gliwice, LKS Jedność 32 Przyszowice,


ORLIK E2 II LIGA GRUPA 2

MKS II Zaborze, LKS 35 Gierałtowice, SWSM Promotor Zabrze, LKS Jedność 32 Przyszowice, GKS Gwarek II Ornontowice,


Sparing z Gwarkiem Zabrze (22.03) - ODWOŁANY

  • autor: Szubi80, 2017-03-22 14:11

 

Ze względu na warunki pogodowe dzisiejszy sparing zostaje odwołany!


Sparing z Gwarkiem Zabrze (22.03, godz: 19:00 - 20:30)

  • autor: Szubi80, 2017-03-21 19:00

 

W najbliższy środę (22.03) planowany jest sparing z Gwarkiem Zabrze 2008 na orliku w Zabrzu, przy ulicy Franciszkańskiej 4. Zbiórka na miejscu 18:45, mecz o godz: 19:00 - 20:30.

Jeżeli kogoś nie będzie lub ma problem z dojazdem  - prośba o SMS.

Bańbuła Maciej
Burdun Mikołaj
Englisz Kacper
Golka Filip
Gruca Dawid
Jankowski Paweł
Kafanke Arkadiusz
Kraj Mateusz
Łobko Mikołaj
Podobiński Krzysztof
Stanusz Kamil
Sycz Mateusz
Szwed Maksymilian
Urbański Wiktor


31.03 godz: 15:30 - badania lekarskie

  • autor: Szubi80, 2017-03-21 10:23

 

W dniu 31.03 (piątek) o godz: 15:30  będą przeprowadzane badania lekarskie w klubie, proszę o przygotowanie aktualnych wyników badań krwi (morfologia i OB), moczu oraz EKG.


Zmiana godziny i miejsca dzisiejszego treningu

  • autor: Szubi80, 2017-03-20 15:53

 

Dzisiejszy trening (20.03.2017) przeniesiony jest na sztuczną murawę na godz: 17:15 - 18:30


Nowy harmonogram treningów

  • autor: Szubi80, 2017-03-18 12:14

W treningach nastąpiła jeszcze drobna korekta, zmiana dotyczy wtorku, poniżej dni, godziny oraz boiska na których będą przeprowadzane treningi:

Poniedziałek - 17:30 - 19:00 (nowe boisko za płytą, zbiórka w szatni 17:15)

Wtorek: 17:00 - 18:30 (sztuczna murawa)

Piątek - 16:00 - 17:30 (sztuczna murawa)


19.03.2017 - turniej Pogoń CUP 2017 - kadra

  • autor: Szubi80, 2017-03-18 09:28

Niedziele 19.03 turniej na świeżym powietrzu w godz: 15:00 - 19:00

TERMIN: 19 marzec 2017 (niedziela)

MIEJSCE: boisko sztuczne MKS Pogoń Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12, Ruda Śląska 41-709

ZASADY:

1. Turniej przeprowadzony będzie równocześnie na 2 boiskach (2 grupy po 4 zespoły)
2. Mecze odbywać się będą 1x 18 minut, bez zmian stron i przerw
3. Gramy 6 zawodników w polu i bramkarz
4. W grupach A i B gramy systemem ''każdy z każdym”, w drugiej fazie turnieju gramy ''na krzyż''
5. Obuwie na turniej typu „lanki” lub „turfy”,

Grupa A:
LKS Orzeł Mokre, KKS Katowice, MKS Zaborze, MKS Pogoń Ruda Śląska

Grupa B:
AKS Mikołów, SRS Gwiazda Ruda Śląska, GSF Gliwice, APN Dzierżoniów

WPISOWE: 300 pln

KADRA (proszę o potwierdzenie SMSem obecności na turnieju oraz informację, jeżeli ktoś ma problem z dojazdem):

Chmiel Jakub
Dziuba Adam
Jankowski Sebastian
Jankowski Paweł
Krakowiak Anna
Nowik - Nowicki Aaron
Suchodolski Kacper
Żbikowski Wojciech
Witała Martin
Wydrzyński Miłosz

ZABIERAMY: stroje biało-zielone, ochraniacze, legitymacje!.

ZBIÓRKA: na miejscu o godz: 14:30, koniec ok. 19:00.


WYBORY 2017 do Rady Dzielnicy Zaborze Północ

  • autor: Szubi80, 2017-03-15 19:51

Poniżej treść komunikatu dot. wyborów do Rady Dzielnicy Zaborze Północ, zachęcamy do zapoznania się:

WYBORY 2017

do Rady Dzielnicy Zaborze Północ

Dlaczego MY

Jesteśmy ludźmi utożsamiającymi się z nasza dzielnicą, którzy chcą jak zresztą każdy mieszkaniec aby w naszej dzielnicy było piękniej, czyściej, bezpieczniej.

  • Zmiana organizacji ruchu na Dzielnicy, zwiększenie ilości miejsc parkingowych.
  • Budowa domu kultury, hali sportowej, kortu tenisowego oraz boiska wielofunkcyjnego. 
  • Współpraca z  szkołami, przedszkolami, parafiami, klubami sportowymi Dzielnicy przy organizacji imprez kulturalno - sportowych. (m.in. wspieranie organizacji Parafiady 2017, Dnia Dziecka, Olimpiady Integracyjnej, meczu Północ – Południe itp.).
  • Propagowanie zdrowego trybu życia. i integracja mieszkańców Dzielnicy poprzez propagowanie uprawiania sportu oraz poprzez organizację imprez kulturalno- sportowych pod hasłem  Muzyka i Sport Łączy Pokolenia.
  • Uświadamianie i   podjecie  działań  przeciw   rosnącemu  alkoholizmowi              

 i narkomani wśród dzieci i młodzieży.

  • Zwiększenie ilości koszy  na śmieci na osiedlu..

Zachęcanie do masowego uprawiania sportu  dzieci i młodzieży oraz dorosłych to jeden z naszych priorytetów. Czym   więcej ruchu, radości i muzyki tym mniej zmartwień i lekarstw w twoim życiu.

Nasi kandydaci do Rady Dzielnicy:

1. Antoni Strzoda                2. Dariusz Piskor                 3. Piotr Surma           

4. Dariusz Maza                  5. Bernard Goertz                6. Przemysław Pakuła

7. Krzysztof Kędra               8. Dariusz Mogielnicki       9. Waldemar Podyma

10. Piotr Maślanka             11. Krzysztof Duda              12. Edward Binienda

13. Zalewski Roman           14. Królikowski Kazimierz 15. Lewiński  Wojciech      

Jeżeli nie jest Ci obojętny rozwój naszej dzielnicy weź sprawy w swoje ręce.

Dokonaj właściwego wyboru.


Archiwum aktualności